Včerejšek u Kristý ;D

29. března 2013 v 15:43 | Kristý* |  Ostatní*
Včera ráno jo...se budim v půl osmý ráno a fofruju,jelikož mám bejt v devět ve městě (nebudu jmenovat) který je tak 6O km. daleko..Jezdim tam na rovnátka pravidelně na devátou hodinu...ale večer sem se dozveděla...teda,nebudu přeskakovat :D No..takže sme vzali sebou mojí,něco jako nevlastní segru,protože nechtěla bejt doma a nudit se :D Takže sme tam dojeli,tam fronta jako něco..jžš.. :D Tak sme si počkali 20 min.,než přišla sestřička..Usadim se na křeslo,zubařka mi koukne na zuby a div že nedostala infarkt :DD Prej ona takový: Ježiši,já myslela,že ty zuby budeš mít už dávno venku,jak sem předvídala..Pak nás poslala na rentgen zubů..btw hned vedle memografie :D...Já měla takový to divný bolení břicha.. :D Prostě sem se bála,nikdy předtim mi rentgen nedělali :D... :(...Bylo to nakonec v poho,nebolelo,já to sice věděla..Ale tak.. :D Pak mi začalo kručet v břiše a tak sem ukecala taťku aby jsme sjeli na benzínku,že si koupim sušenku :D No dobře..nebyla to sušenka,ale Marska..mňáám :P :D...
Cestou domu sme střídali v autě písničky: Taneční liga,Kabáti,Taneční liga,Holki,Kabáti atd.. :D
Doma no..Sem se vzala pc a napsala mi Míša,jestli nechci bejt spoluadminka jejího blogu,přijmula sem to..
Celý odpoledne pak sedim u pc a přidávám písničky a články :D
Asi tak v půl čtvrtý mně taťka odvez domů k mamce .. Ta mi řekla,že sme tam neměli bejt na těch rovnátkách v devět ale v deset :D... No..jinak fajn den :) Prázdninovej no.. :D Tak já se asi pro dnešek loučim..stavim se buď zejtra..nebo jestli to stihnu,tak možná ještě dneska večer,nevim..tak se mějte :) Vaše Adminka Kristý...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ell-i Ell-i | Web | 29. března 2013 v 16:08 | Reagovat

To se někdy stane no :)

2 Sariel von Gardarike Sariel von Gardarike | Web | 29. března 2013 v 16:57 | Reagovat

Ahoj :-)

Chtěl bych tě - i Michell - pozvat do zcela nové RPG hry na webu magoniteris.blog.cz, která tě zavede do prostředí našeho čarodějného, virtuálního městečka Magoniteris.

Nabízím ti tímto místo studenta na magické akademii, která je hlavním pilířem tohoto města. :-)

Chtěl bych tě však ujistit, že u nás jde stále jen o hru, výuka je nadnesená, staví hodně na diskuzích, fantazii, kreativitě a slovní zásobě. :-) Vybrat si u nás můžeš ze tří oborů, přičemž každý z nich má jiné zaměření a povinné předměty. :-) Předměty jsou čistě kouzelnického rázu, Každý však nabízí rozšíření obzorů - například v oblastech historie, zeměpisu, přírodních věd, mytologie a jazyků. :-) Především jde však stále o zábavu.

Hlavním úkolem je dostudovat, ale máme i řadu vedlejších cílů, soutěží (grafických, kreslících apod.), her (logické, postřehové), kariér (obchodník, žurnalista) a projektů ... :-) Nudit se u nás rozhodně nebudeš, přesto jde o časově nenáročnou hru. :-)

Rád tě mezi námi uvidím, :-)
zatím ahoj
Sariel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama